O firmě

Cílem naší společnosti je již od roku 2008 uplatnit se na trhu car fleet managementu. Začátky byly těžké, proto jsme se uchýlili směrem, který se nám zdál nejvíce příznivý. Začali jsme tedy vytvářet knihy jízd a evidovat vozové parky u vozidel, která neměla zabudovány GPS moduly. Postupně jsme rozšiřovali působnost na trhu, díky tomu nyní zpracováváme, evidujeme a monitorujeme vozidla v celé ČR i za jejími hranicemi.

V oboru jsme poměrně dlouho, máme svůj systém, dodavatele a společnosti, které naše služby plně využívají. Proto jsme se rozhodli koncem roku 2015 založit společnost s ručením omezeným. Společnost vznikla za účelem rozšíření portfolia nabízených služeb. Název vznikl spojením přezdívek zakladatelů pana Lukáše Kostřiby (Lucky) a Svatopluka Tomčíka (Sveen), později se jejich cesty v podnikáni rozešly.

Nyní naše portfolio zahrnuje komplexní řešení car fleet managementu. Dále se specializujeme na výkup nemovitostí, správu nemovitostí, zastupování v dražbách a také v problematice realitní činnosti. V roce 2016 jsme zahájili stavební činnost a doufáme, že postupem času rozšíříme i tyto služby.