Výkup nemovitostí

Dospěli jste do situace, kdy Vás nutí prodat nemovitost nebo máte dluhy, které by tato situace vyřešila? Zkuste nás kontaktovat přes níže uvedený formulář a my uvidíme co se dá dělat. Nabízíme férové jednání, maximální výkupní hodnotu 85% tržní ceny nemovitosti.

Informace k výkupu

V případě, že nutně potřebujete peníze a je nevyhnutelné prodat svou nemovitost, abyste vyřešili svou finanční situaci, pak jsme tady pro Vás. Nabídněte nám svou nemovitost ke koupi. Koupíme ji od Vás a peníze vyplatíme během několika hodin.

Vykupujeme nemovitosti po celé ČR. Vykupované nemovitosti můžou být zatížené exekucemi i dalšími zástavními právy.
Spolupracujeme s nadnárodní právní kanceláří, takže veškeré smlouvy, právní zajištění, advokátní úschova je možná.
Vykupované nemovitosti budou oceněny v rozmezí 50-85 % tržní hodnoty, vše dle lokality, stavu nemovitosti a prostředí, ve kterém se nemovitost nachází, ale vždy se snažíme nabídnout maximální možnou cenu.
Vykupujeme za hotové nemovitosti, domy, byty, chaty, chalupy, pozemky i komerční objekty po celé ČR. Rádi Vám pomůžeme vyhnout se nařízené dražbě či exekuci.

Tato služba je určena všem těm, kteří:

  • nechtějí řešit starosti s prodejem nemovitosti – jednání s realitními kancelářemi, dohadování s kupujícími o podmínkách prodeje, apod.
  • mají nějaký právní problém na nemovitosti – exekuce, věcná břemena, zástavy, předkupní práva, půjčky, nic není při výkupu nemovitosti problém
  • chtějí šetřit čas – dokážete si představit, kolik času ztratíte s realitními turisty, kteří se na Vaši nemovitost přijdou pouze podívat a Vy budete muset snášet jejich námitky?
  • chtějí prodat podle pevně stanovených pravidel – s námi si na začátku předem domluvíte podmínky, za kterých celý obchod zrealizujeme
  • chtějí získat v jasně stanoveném termínu finanční prostředky – s námi se Vám nikdy nestane, že těsně před podpisem smlouvy z obchodu sejde, protože nebudeme mít financování